Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Який колір обрати для спальні

03.05.2019

Невідомий автор

Чоловіки і жінки сприймають відтінки кольорів по-різному, але в питаннях дизайну спальні вам доведеться домовитися зі своєю другою половиною. Адже дуже важливо, в яких кольорах буде виконана чи не найголовніша кімната в квартирі. 3m2 пропонує подивитися на різні варіанти.

Фіолетова спальня

Фіолетовий — поєднання синього і червоного. Вони абсолютно різні. Якщо синій заспокоює, розслаблює, то червоний навпаки бадьорить, збуджує. Незважаючи на слово «збуджує», це не дуже добре для нервової системи, яка весь час в напрузі в повсякденному житті. Таке оформлення, згідно з дослідженнями, — найбільш небажане з усіх варіантів, в середньому тривалість сну тут не перевищує шести годин. Якщо все ж уникнути фіолетового не виходить, виберіть синюваті відтінки — індиго або фіалковий.

114

Коричнева спальня

Вибір практичних. Найчастіше його обирають люди, стомлені великою кількістю рішень у своєму житті і змучені спілкуванням. Він заземляє і вселяє спокій, хоча і набридає рано чи пізно. Відмінному сну цей колір не сприяє, середня тривалість відпочинку в такому оточенні — лише близько шести годин.

115

Сіра спальня

Хороший варіант для кухні або вітальні, але аж ніяк не для спальні. Дослідження показали, що люди, які його обирали, зловживають покупками в Інтернеті, сплять неспокійно і намагаються не проявляти емоцій, що не дуже корисно для нервової системи. Утім, якщо вам до вподоби цей колір, обирайте відтінки з синім або жовтим пігментом в основі.

116

Золота спальня

Про золоті спальні, згідно з дослідженнями, мріють агенти з продажу нерухомості і банкіри, тобто люди, що працюють з грошима. Золотий здається оптимістичним і радісним кольором, який до того ж наче притягує до себе розкіш і достаток. Але насправді цей колір провокує конфлікти, зокрема внутрішні. З ним ви не виспитеся.

117

Помаранчева спальня

Помаранчевий розташований на п'ятому місці серед кольорів, які гарантують здоровий і тривалий сон. Цей теплий відтінок сприяє розслабленню м'язів і відмінному травленню. А ще він вселяє оптимізм і гарний настрій при пробудженні. Воліють його, за словами вчених, добрі і життєлюбні люди. Завжди приємно віднести себе до таких.

118

Срібна спальня

Вчені вважають, що срібний колір нагадує про світло місяця, тому подає сигнал мозку, заспокоює нерви. У цього кольору четверте місце в рейтингу, люди сплять в срібних спальнях в середньому сім з половиною годин. Цілком прийнятний варіант для кімнати, якщо правильно його обіграти.

119

Зелена спальня

Це найпоширеніший в природі колір. Він заспокоює і позитивно впливає на зір і нервову систему. У такій спальні легко заснути і прокинутися бадьорим і повним сил. Вчені кажуть, що частіше за інших такий тон обирають самодостатні і працездатні люди.

120

Жовта спальня

Навряд чи ви очікували побачити на другому місці цей колір, проте він розслабляє і заспокоює, вселяючи радість і легкість думок. В середньому учасники експерименту спали в спальнях з переважанням життєрадісного жовтого 7 годин 40 хвилин. За цей час можна відмінно виспатися.

122

Блакитна спальня

Найкращий колір, згідно з дослідженнями вчених, який практично гарантує спокійний 8-годинний сон, — блакитний. До речі, більше половини учасників експерименту стверджують, що і прокидаються в такому інтер'єрі абсолютно щасливими. Відтінки синього знижують тиск і частоту пульсу, а на психологічному рівні асоціюються з морем, небом і нескінченністю, а це сприяє миру і спокою в душі.

121

До того ж, цей колір знижує апетит і робить людей більш пунктуальними, так що ніяких запізнень на роботу.

 

Статьи по теме
Новини
Попит на столичну нерухомість у січні: шукали дешеві однушки

У січні найвищим попитом користувалися квартири в ціновому діапазоні до 30 000 дол. США з часткою запитів 52,4%. На другому…

25 / 02 / 2020

Новини
Сонячна брама. Що буде з ЖК, що зведено на ділянці, яка перебуває у державній власності

Нещодавно в ЗМІ з’явилася інформація щодо захоплення земельної ділянки для побудови житлового комплексу. Згідно з даними слідчих частину ЖК зведено на…

25 / 02 / 2020

Новини
У Києві зносять незаконну надбудову на старовинному будинку

Розпочато демонтаж незаконної надбудови на вулиці Саксаганського, 43-Б. Про це повідомив радник Київського міського голови Максим Бахматов, інформує сайт КМДА. «Власниця квартири у будинку…

25 / 02 / 2020

Новини
Розстрочка у ЖК Києва: де та на яких умовах

Розстрочка — зручний інструмент покупки житла. 3m2 підібрав ЖК, де можна купити квартиру в розстрочку від забудовника. ЖК SVITLO PARK…

25 / 02 / 2020