Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Запхнути все. 5 маленьких місць, куди легко заховати що завгодно

06.09.2019

Невідомий автор

Здається, що ви вже позабивали речами шафи, всі кути будинку, простір під ліжком і, звичайно ж, балкон, але при цьому питання зі зберіганням все ще відкрите? Тоді пора купити книгу про те, як позбутися гармидеру і навчитися прощатися з непотрібними речами. А все, що залишиться після глобального прибирання, ми знаємо, як заховати на неосвоєній території квартири, яка залишилася без вашої уваги.

Передпокій

Навіть на трьох квадратних метрах передпокою є, де розгулятися. На ділі вистачить лише ніші глибиною 50 см. Заповніть простір до стелі поличками і ящиками, порожніми вони точно не будуть.

Балкон

Перетворіть його в місце сили і усамітнення, в читальний куточок для всієї родини. Досить поставити крихітний диван, який, до речі, можна обладнати прямо на підвіконні або в рівень з ним. В дивані, звичайно, в ідеалі теж розмістити ящики про всяк випадок. Святе місце пустим не буває.

Кімната

Навчаєтеся ви або працюєте, куточок зі столом для комп'ютера і стільцем вам стане в нагоді в будь-якому випадку. Головний лайфхак: легкість конструкції, правильні відтінки в тон основної палітри, абсолютна функціональність. І шухлядки для зберігання паперів, зрозуміло.

Робоче місце

Замовте весь комплект зі стільницею, поличками і шухлядками у досвідченого столяра. Тут дуже важливим є питання функціоналу. І цей варіант зажадає серйозної попередньої підготовки: детальних розрахунків і комплексного розуміння задумки.

Кухня

Кухонний куточок може бути абсолютно будь-яких розмірів, хоч на двох людей, але під сидінням обов'язково має бути місткий ящик для речей. Невеликий столик до нього повинен бути зручним і не захаращувати простір.

 

 

Статьи по теме
Рейтинги
Стороннім вхід заборонено: житлові комплекси із закритою територією

Концепція закритої території від сторонніх і авто популярна серед покупців житла в столиці. Вона передбачає обгороджену територію, вхід по електронним…

23 / 01 / 2020

Новини
«Аркада» попередила про можливий штурм банку незадоволеними вкладниками

22 січня 2020 року банк «Аркада» попередив своїх клієнтів про можливий штурм головного офісу вкладниками і інвесторами. Про це йдеться…

23 / 01 / 2020

Новини
Дачу початку ХХ століття на Святошині можуть знести

У столиці позбавили охоронного статусу пам’ятки архітектури початку ХХ століття дачний будиночок на проспекті Перемоги, 130/1, що у Святошинському районі….

22 / 01 / 2020

Новини
Як іпотека може стати інструментом розвитку економіки

Лише 3% українців мають кошти на придбання нового житла. Про це нагадала Ольга Соловей, співзасновниця і керуюча партнерка Українського клубу…

22 / 01 / 2020