Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
5 новобудов Києва з місткими паркінгами

03.03.2020

Марина Рогальська

У столиці зареєстровано понад 1 млн автомобілів — парковок і паркінгів на таку кількість транспорту не вистачає. Знайти місце, де залишити машину, — справжній квест для автовласника. Причому, не тільки при поїздках по місту, а й біля будинку. Навіть якщо людина живе в новобудові, далеко не завжди в ЖК є вільні спеціально відведені місця, особливо в комплексах класу комфорт і нижче. У сегменті елітної нерухомості і класу бізнес ситуація трохи краща. 3m2 підібрав житлові комплекси, де паркомісць вистачить усім жителям.

ЖК EDELWEISS HOUSE

Адреса: Печерський район, вул. Звіринецька, 72
Ціна: від 32 000 грн/кв. м

У ЖК бізнес-класу Edelweiss House девелопер проекту Edelburg Development передбачив достатню кількість місць для паркування, що навіть перевищує кількість квартир. Шестирівневий просторий паркінг розрахований на 625 машиномісць — фактично 2 машиномісця на квартиру. Паркінг також буде обладнаний зарядними станціями для електрокарів.

ЖК EDELWEISS HOUSE

Комплекс складається з двох будівель заввишки в 24 поверхи, розташованих на загальному стилобаті. Будинки побудовані за монолітно-каркасною технологією, зовнішні і внутрішні стіни заповнені червоною цеглою. Наразі дома утеплюють мінеральною ватою, склять і монтують навісні вентильовані фасади. Опалення в ЖК буде автономне — від власної газової котельні каскадного типу. Покрівля стилобату буде експлуатованою — тут розмістять зони відпочинку, дитячі і спортивні майданчики.

У комплексі ще можна придбати одно-, дво- і трикімнатні квартири, також двоповерхові планування. При необхідності можливе об’єднання кількох квартир в одну. Квартири в ЖК Edelweiss House пропонуються за ціною від 32 000 до 66 350 грн/кв. м.

Здати комплекс в експлуатацію планується у 4 кварталі 2020 року.

ЖК CITY HUB

Адреса: Солом’янський район, вул. Кудряшова, 8-10
Ціна: від 28 750 грн/кв. м

Підземний паркінг на 330 місць c зарядними станціями для електрокарів запроектований в новому житловому комплексі бізнес-класу CITY HUB. Проект розвиває компанія «Інтергал-Буд».

У комплекс увійдуть 2 будинки заввишки 19–20 поверхів, об’єднані загальним стилобатом. Зводити будівлі будуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамічну цеглу, утеплять мінеральною ватою, встановлять систему навісного вентильованого фасаду. Опалення в будинку буде від власної котельні.

ЖК CITY HUB

На перших поверхах розмістять площі під комерційну нерухомість. У дворі ЖК, закритому від авто і сторонніх, облаштують спортивну зону з тренажерами під відкритим небом, місця для відпочинку і дитячі ігрові майданчики з тематичними комплексами, скалодром.

У новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 28 750 до 37 100 грн/кв. м.

Перший будинок мають ввести в експлуатацію в 3 кварталі 2021 року.

ЖК White Lines

Адреса: Голосіївський район, вул. Васильківська, 1
Ціна: від 36350 грн/кв. м

У ЖК бізнес-класу White Lines кількість місць в підземному паркінгу перевищує кількість квартир. На 566 квартир тут запроектовано 684 паркомісця. Проект розвиває компанія A Development.

ЖК White Lines

У комплекс увійде 3 будинки висотою 22, 24 поверхи, об’єднані загальним стилобатом. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним. На перших поверхах розмістять комерційно площі, тут буде працювати великий мережевий супермаркет, кінотеатр, безліч магазинів, бутиків та ін. Також в ЖК передбачено власний дитячий садок і спортивний клуб з басейном. На даху стилобатної частини облаштують власний парк з дитячим та спортивним майданчиками, місцями для відпочинку і прогулянок на свіжому повітрі.

У комплексі доступні до інвестування одно-, дво- і трикімнатні квартири, також двоповерхові планування. Квартири в ЖК White Lines продають за ціною від 36 350 до 73 800 грн/кв. м.

Ввести ЖК в експлуатацію обіцяють до 4 кварталу 2021 року.

ЖК Crystal Park Tower

Адреса: Шевченківський район, проспект Перемоги, 42
Ціна: від 37600 грн/кв. м

Підземний трирівневий паркінг на 265 місць буде в ЖК Crystal Park Tower. Квартир в ЖК менше ніж паркомісць — 250. Комплекс будують при партнерстві компаній «Ковальська Нерухомість» і St Sophia Homes.

ЖК Crystal Park Tower

Комплекс представляє собою один будинок змінної поверховості з висотою секцій 9–23 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення в будинку буде автономним від власної котельні. Двір буде закритий від авто і сторонніх, тут буде організована цілодобова охорона і відеоспостереження за територією. У ЖК облаштують пішохідні алеї і велодоріжки. На першому поверсі розмістяться комерційні площі з ресторанами і кафе.

У новобудові можна купити одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири а також дворівневі планування за ціною від 37 600 до 49 500 грн/кв. м.

Заявлений термін введення комплексу в експлуатацію — 4 квартал 2021 року.

ЖК Greenville Park

Адреса: Шевченківський район, вул. Пимоненка, 21
Ціна: від 34 800 грн/кв. м

Багаторівневий паркінг на 700 місць запроектований в ЖК Greenville Park. Паркомісць передбачено на 36 більше, ніж квартир. Паркінг розмістять в п’ятиповерховому стилобаті. Цей проект розвиває компанії «НЕСТ».

ЖК Greenville Park

ЖК буде представляти собою два будинки висотою 26 поверхів, розміщених на загальному стилобаті. Будинки побудують за монолітно-каркасною методикою. Для стін використовують керамічні блоки. Зовнішні стіни утеплять мінеральною ватою і встановлять систему навісних вентильованих фасадів. Опалюватися будинок буде автономно. У стилобаті, крім паркінгу, буде організована бізнес-зона, розташовані фітнес-центр, магазин, ресторан, дитячий садок тощо. На прибудинковій території організують велику паркову зону, обладнають дитячі та спортивні майданчики, буде тут і спеціальна зона для вигулу собак.

У новобудові можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири за ціною від 34 800 до 44 050 грн/кв. м.

Комплекс будують в кілька черг, дата введення першого будинку в експлуатацію — 2 квартал 2020 року.

Статьи по теме
Новини
Як будуть виглядати холи в RESIDENT Concept House

Новини компаній Дизайнери студії D`art розробили проект облаштування холів і місць загального користування в клубному будинку RESIDENT Concept House з…

29 / 05 / 2020

Новини
Інвестори Аркади проводять мітинг. Відео

У центрі Києва проходить мітинг інвесторів банку «Аркада». Він почався біля будівлі Національного банку, потім колона людей вирушила в бік…

29 / 05 / 2020

Новини
Під час карантину покупець став приймати рішення про покупку квартир більшої площі

Новини компаній Столичний ринок нерухомості після карантинного затишшя потроху відновлюється, на деяких об’єктах продажі виходять на рівень лютого. Про це…

29 / 05 / 2020

Новини
Скільки нового житла ввели в експлуатацію за 1 квартал 2020 року. Дані Держстату

Держслужба статистики опублікувала, скільки нового житла ввели в експлуатацію за 1 квартал 2020 року. В Україні в першому кварталі 2020…

29 / 05 / 2020