Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Оголошено переможця конкурсу #я_садівник від 3m2 та КО Київзеленбуд

26.07.2019

Невідомий автор

Редакція 3m2 разом з Комунальним об’єднанням «Київзеленбуд» визначили переможця в конкурсі #я_садівник, метою якого стало залучення киян до озеленення столиці.

Конкурс тривав з 1 по 25 липня. За цей час було представлено два десятки робіт по озелененню прибудинкової території силами самих мешканців. Кияни ділилися світлинами своїх клумб та палісадників, які вони створили власноруч разом зі своїми сусідами.

 

 «Кожна з представлених прибудинкових клумб прекрасно передає характер кожного учасника, який брав участь у розробці і посадці клумб. Насамперед, важливо , що мешканці Києва не байдуже ставляться до міської природи. Створюють «маленькі оазиси» серед міста на радість не тільки собі, а й іншим жителям. Це прекрасний приклад для подальших маленьких ландшафтних проектів навколо прибудинкових територіях, а ми командою Киевзеленбуда допоможемо в роботах по ландшафтному дизайну», — прокоментувала Марія Вольська, ландшафтний дизайнер «Київзеленбуд».

Серед представлених робіт були й такі, що виконані на високому професійному рівні, але журі одноголосно віддало перемогу пенсіонеру, який власноруч створює красу для своїх сусідів. Оскільки сам він особисто не зміг взяти участь, його роботу представила Юлія Токаревська.

«Робота не моя, а пенсіонера, якому вже майже 70 років, а він все намагається робити усе на радість дітям і сусідам. Дуже хочеться, щоб він виграв! Але оскільки в Фейсбуці його відповідно немає, то беру участь в конкурсі замість нього. На одному з фото зображено дерево з відбитків долоньок всіх дітей двору, але нажаль, якась неадекватна особа зіпсувала малюнок рекламою наркотиків, дуже шкода, що одні люди намагаються робити щось на благо суспільства, а інші шкідливості псують чужу працю. Бажаю удачі дядькові Толі», — написала вона.

 123

«Нам дійсно було важко визначитися, адже кожна робота — це не просто приклад ландшафтного озеленення, це приклад людяності, турботи про навколишнє середовище, прагнення до створення краси. Тому ми вирішили скеруватися не прагматичними нормами  й канонами озеленення, а покликом душі при визначенні переможця», — коментує Ірина Настич, випускова редакторка 3m2.

Аби підтримати ініціативу й висловити свою вдячність, редакція вирішила відзначити подарунками ще декількох учасників, які отримають саджанці декоративних рослин.

ОСББ «Оболонські вежі»

142

Наталія Мельниченко з Ольгою Шарун

143

Алина Грищенко разом із сусідами та Filomena Chilombo

144

Наталья Кублицкая

145

Анжелика Точиловская

146

Игорь Балодис

147

Юлия Лукьяненко

148

Вита Михайловна Харчук

149

Ludmila Zibeleva

150

Леся Максименко

151

«Ми дуже тішимося з того, що поруч з нами живуть такі люди. Хочемо висловити подяку кожному, хто взяв участь у конкурсі. Ви неймовірні. Натхнення вам й сил на втілення нових задумів», — говорить Вікторія Берещак, головна редакторка 3m2.

Роботи інших учасників:

Алена Захарчук

152

Darya Zamorskaya

153

Andrey Kolodiy

154

Светлана Роман

155

Lesya Baturska

156

Екатерина Баклай

157

Наталья Мойсеенко с Игорь Кобылинский и др.

158

Svetlana Samoylikova

159

 

Статьи по теме
Новини
У Києві презентували новий Генплан

Новий план регламентує висоту забудови в історичному центрі міста, а також передбачає глибокий аналіз і контроль всіх споруджуваних об’єктів нерухомості…

16 / 12 / 2019

Новини
Названо офіційні причини обвалення Укрбуду

Під час прес-конференції, що була присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміськбуд, сталі відомі офіційні причини проблем Укрбуду. Про це повідомляє…

16 / 12 / 2019

Новини
Київміськбуд назвав терміни здачі об’єктів Укрбуда

У Києві відбулась прес-конференція, присвячена передачі недобудов Укрбуда компанії Київміскбуд. Як повідомляє кореспондент Property Times, були названі як найпроблемніші ЖК,…

16 / 12 / 2019

Новини
Верховний суд заборонив розміщувати сміттєвий полігон на території Бородянського району Київщини

Постановою Верховного суду залишено в силі рішення попередніх судових інстанцій, якими задоволено позов прокуратури в інтересах територіальної громади с. Нове…

16 / 12 / 2019