Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Безпечні ЖК: 5 новобудов передмістя Києва з акцентом на системі безпеки

09.02.2022

Ганна Нагребельна

Наразі всі без виключення житлові комплекси мають мінімальний набір опцій, які покликані зробити життя мешканців максимально безпечним. В ЖК класу комфорт та вище забудовники закладають в проєкт не лише закриту територію, а також охорону, відеоспостереження та інші засоби безпеки. У цьому огляді 3m2 ми зробили добірку житлових комплексів Київської області, де системи безпеки є важливою частиною концепції новобудови.

ЖК KRONA PARK II

Адреса: м. Бровари, вул. В’ячеслава Чорновола
Ціна: від 21 166 грн/кв. м

Забудовник ЖК Krona Park II передбачив багаторівневу систему безпеки, тому територія комплексу залишатиметься під цілодобовим наглядом. В будинки матимуть доступ тільки резиденти. Щоб забезпечити максимальний комфорт мешканців, в ЖК буде цілодобова охорона, буде встановлене відеоспостереження та система контролю доступу в помешкання.

ЖК Krona Park II
ЖК Krona Park II

Проєкт бізнес-класу розвиває компанія «Альянс Новобуд». У планах компанії звести 16 будинків з каскадною поверховістю, висотою 8-10, 12-14 і 17 поверхів. Будуються будинки із застосуванням монолітно-каркасної технології, зовнішні стіни заповнюють повнотілою керамічною цеглою, фасад утеплюють мінеральною ватою.

У продажу наразі є 1-5-кімнатне житло, із одно- та дворівневим плануванням.

На території ЖК заплановані стадіон, школа, дитячий садок, велодоріжки, дитячі та спортивні майданчики. Окремо продумана концепція зонування комерційних об’єктів, передбачений наземний багаторівневий паркінг, де, зокрема, власники електрокарів зможуть придбати паркомісце із зарядною станцією.

Поруч із комплексом знаходяться ліс і парк, а також є вся необхідна соціальна інфраструктура.

Від ЖК  Krona Park II до столичної станції метро «Лісова» близько 12 км практично по прямій, відповідно можна доїхати за 10-15 хвилин на авто, громадським транспортом знадобиться близько 30 хвилин.

Перші будинки вже введені в експлуатацію, наступний забудовник планує здати в лютому 2022 року.

ЖК АТМОСФЕРА

Адреса: м. Вишневе, вул. Європейська
Ціна: від 24 200 грн/кв. м

У ЖК «Атмосфера» закрита територія, цілодобова охорона та відеоспостереження є частиною проєкту, що реалізує компанія «Молодість».

ЖК «Атмосфера»
ЖК «Атмосфера»

Комплекс бізнес-класу складається з 5 будинків заввишки 9, 10, 12, 14 та 16 поверхів. Їх зводять за цегляною та монолітно-каркасною технологією, для стін використовують червону та силікатну цеглу, фасад утеплюють мінеральною ватою. До продажу запропоноване житло в різних плануваннях. Тут можна придбати і невелику однокімнатну студію (близько 32 кв. м), до трикімнатної квартири площею понад 75 кв. м.

Внутрішня частина ЖК, що оточує будинки, має прогулянкові алеї, місця для відпочинку, зони барбекю, спортивні й дитячі майданчики, торговий центр і низку комерційних приміщень. Також працюватиме багатоповерховий паркінг для авто мешканців і їх гостей.

Поруч із комплексом розташовані зупинка громадського транспорту, ринок, продовольчі та непродовольчі магазини, банки, кафе, супермаркети і аптеки, поліклініка школа, пошта і дитячий садок.

Відстань від ЖК до Кільцевої дороги становить до 3,5 км, до столичної станції метро «Теремки» можна доїхати за 15 хвилин на авто і за 30 хвилин на маршрутному автобусі.

Першу чергу планують здати в II кварталі 2022 року.

ЖК ОЗЕРНИЙ ГАЙ

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Гатне, вул. Свободи
Ціна: від 19 845 грн/кв. м

Територія ЖК «Озерний гай» закрита, з цілодобовим відеоспостереженням і охороною, додаткову безпеку гарантує система контролю доступу до парадного.

ЖК «Озерний гай»
ЖК «Озерний гай»

Проєкт комфорт-класу в передмісті столиці реалізує компанія «Інтергал-Буд». На території 48 га зводить 47 будинків висотою 4-10 поверхів (загалом — 5 760 квартир). Будують за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни заповнюють газоблоком, фасад утеплюють пінополістиролом і мінеральною ватою.

Зараз у продажу є 1-7-кімнатні квартири, частина з них із терасами. На вибір забудовник пропонує White box (під чистове оздоблення), зі звичайним і дизайнерським ремонтом.

Крім житлових будинків на території комплексу запланована власна інфраструктура: супермаркет, клініка, паркінг, фітнес-центр, станція велопрокату, зарядки для електромобілів. Вже працюють школа та дитячий садок. Для відпочинку облаштовано спеціальні зони, зокрема пляж біля озера, а для активного проведення дозвілля — спортивні та дитячі майданчики. Навколо ЖК є вся необхідна соціальна інфраструктура.

Від комплексу до Києва відстань становить 3 км, відповідно, на автомобілі до столичних станцій метро «Теремки», «Іподром» можна дістатися за 7-10 хвилин, громадським транспортом — за 30 хвилин.

Введено в експлуатацію будинки №1-6, 9, 42 і №43, а також школа. Завершують будинки № 7 і 8. Будинки № 10 і 11 планують ввести в експлуатацію в IV кварталі 2022 року.

ЖК IRPIN CITY

Адреса: м. Ірпінь, вул. Університетська
Ціна: від 22 000 грн/кв. м

Територія ЖК Irpin City закрита і перебуває під цілодобовим відеоспостереженням. При в’їзді на територію комплексу розташований контрольно-пропускний пункт, тим самим обмежений доступ сторонніх машин і випадкових відвідувачів.

ЖК Irpin City
ЖК Irpin City

Комплекс комфорт-класу реалізує компанія «Молодість». Сюди входять п’ять будинків висотою 16 поверхів. Будуються за цегляною, монолітно-каркасною технологією, стіни заповнюють цеглою, фасад утеплюють мінеральною ватою.

Наразі для придбання доступні 1-3-кімтантні квартири в різних плануваннях.

ЖК має власну пішохідну територію, де облаштовані екозони з різноманітними ділянками для проведення дозвілля, дитячі та спортивні майданчики.

Також інфраструктура комплексу включає комерційні приміщення, де є магазини, фітнес-центр, салони краси, кафе тощо.

ЖК розташований на в’їзді в місто Ірпінь, у 7 км від найближчої станції столичного метро «Академмістечко». До нього можна дістатися на громадському транспорті (30 хвилин) або на власному автомобілі (15 хвилин).

Перші два будинки введені в експлуатацію, наступну чергу планують здати в IV кварталі 2022 року.

ЖК SCANDIA

Адреса: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка
Ціна: від 19 000 грн/кв. м

У ЖК Scandia територія закрита від автомобілів і сторонніх осіб, охорона працює в режимі 24/7: патрулювання, пропускна система для транспорту, камери спостереження по всій території комплексу, контроль доступу за картками. У безпеці буде й авто мешканців: проєкт передбачає зведення чотирьох восьмиповерхових паркінгів.

ЖК Scandia

Комплекс комфорт-класу реалізує компанія «БК Тріумф» за концепцією «місто в місті», в скандинавському стилі. На території 80 га зведуть загалом 65 будинків (10 300 квартир і понад 25 тис. мешканців). Висота — 7-8 поверхів. Застосовують монолітно-каркасну технологію, стіни заповнюють керамоблоком, фасад утеплюють мінеральною ватою.

У продажу є 1-3-кімнатні квартири, частина з яких дворівнева та/або з терасою.

Крім житлової частини поступово забудовник реалізує і соціально-комерційну: ресторани, аптеки, магазини, супермаркети, кафе, фітнес-центри, барбекю-зони, озеро і парк, дві загальноосвітні школи, п’ять дитячих садочків, поліклініка, ТРЦ, спортивні майданчики та ігрові комплекси для дітей різного віку, заправки для електромобілів і велопарковки.

Навколо ЖК знаходяться станція електрички, державні садочки і школи, аеропорт «Бориспіль» — за 25 хвилин на автомобілі.

Поруч із комплексом є власна зупинка маршрутного таксі (автобуса), яким до столичної станції метро «Лісова» можна дістатися за 30 хвилин, на авто сюди їхати 15 хвилин.

В експлуатацію введено п’ять будинків, наступний забудовник планує здати в I кварталі 2022 року.

Пандемія змінила пріоритети у виборі житла, на пік популярності знову вийшли приватні формати такі, як котеджі, таунхауси, квадрохауси та ін. Ринок відгукнувся на запит, кількість …

Дворівневі планування дозволяють чітко зонувати простір на приватний та загального користування. Зазвичай на першому рівну розміщується кухня та вітальня, а на другому — спальні кімнати. …

Статьи по теме
Передмістя
Квартири в готовому будинку: 4 новобудови в передмісті Києва

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви….

29 / 05 / 2023

Передмістя
Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують…

26 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна…

28 / 04 / 2023