Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Будівництво відновлено: 4 котеджних містечка в передмісті Києва

28.04.2022

3м2 Редактор

Ми продовжуємо знайомити з проєктами, будівництво яких відновилося. В цьому огляді 3m2 зібрав котеджні містечка в передмісті Києва, які продовжують будуватися й відновлюють продажі.

КМ Вітаград

Адреса: Києво-Святошинський р-н, с. Ходосівка
Ціна: від 9,88 млн грн за котедж

КМ «Вітаград» будується на території Ходосівського археологічного комплексу. До центра Києва можна доїхати за 30 хвилин на авто, до аутлет-містечка «Мануфактура» — 7 км.

Площа котеджного містечка — 20 га, всього тут розташовано 98 ділянок по 8-10 соток кожна. Наразі вже побудовано 60 будинків, ще 7 будуються і 31 — в проекті. Власна інфраструктура містечка включає еко-маркет, дитячий садочок, ігровий майданчик, домашню пекарню, ресторан, кав’ярню, спа-салон та облаштований пляж. Територія знаходиться під цілодобовою охороною. Осблуговує КМ власний ЖЕК.

В продажу котеджі площею від 132 до 286 кв. м, найменший будинок коштує від 9,88 млн грн.

КМ Солов’їний

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Крюківщина
Ціна: 2,4 млн грн за котедж

КМ «Солов’їний» розташоване у с. Крюківщина, до найближчих станцій метро «Теремки», «Іподром» — 20 хвилин на авто або 45 хв. громадським транспортом. У селі є школа, магазини, до великих мережевих супермаркетів близько трьох кілометрів.

Котеджне містечко включає 47 будинків, площа забудови — 1,8 га. На території КМ прокладаються тротуари, облаштовують дитячі майданчики та місці для відпочинку. Біля котеджів є паркувальні місці. Деякі будинки мають басейн на прибудинковій ділянці.

В продажі є котеджі площею від 84 до 123 кв. м. Ціна за котедж стартує з 2,4 млн грн.

Таунхауси Fort Homes

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Стоянка
Ціна: від 2,29 млн грн за таунхаус

Таунхауси Fort Homes будується у с. Стоянка, при налагодженні нормального сполучення з Києвом шлях до найближчих станцій метро «Святошин», «Житомирська» — 15 хвилин на авто. Продуктові магазини розташовані у 3-4 хв. автівкою. Найближчий дитячий садочок —  на відстані 4 хвилин пішки, до решти дошкільних закладів можна доїхати за 10 хвилин.

Таунхауси Fort Homes складається з 23 таунхаусів, кожен таунхаус має власне подвір’я, перед кожним будинком є парко місце, додаткові паркувальні місця облаштовані з зовнішньої сторони котеджного містечка. На території містечка облаштовують дитячий та спортивний майданчики.

Покупці можуть обрати один з трьох варіантів таунхаусів площею 90, 105 та 125 кв. м. Найменше планування коштує від 2,29 млн грн.

КМ Паларіс

Адреса: м. Бориспіль
Ціна: від 910 тис. грн за таунхаус

КМ «Паларіс» будується в м. Бориспіль, в 2 хвилинах на авто від вулиці Київський Шлях, що веде до Києва. Зовнішня інфраструктура представлена різноманітними соціально-побутовими об’єктами:  кав’ярня, відділення банків та пошти, СТО тощо.

Котеджне містечко складається з 392 таунхаусів, що розташовані на площі 7 га. Проєкт має власну розвинену інфраструктуру, яка включає дитяче ігрове містечко, футбольне поле, BBQ-зону, прогулянкові алеї, місця для відпочинку.

Вже побудовано 252 таунхаусів, наразі будується ще 140. До продажу доступні таунхауси площею 56, 84 та 94 кв. м. Невеличкий таунхаус площею 56 кв. м можна купити за 910 тис. грн.

Передмістя Києва опинилося в епіцентрі бойових дій, забудовники змушені були зупинити роботи. На жаль, в населених пунктах, де точилися бої, значна частина нерухомості зазнала руйнувань, …

Станом на 10 травня 2022 р. за даними Лун. Місто у Києві та області відновили продажі у 14% житлових комплексах. Варто зазначити, що не завжди …

Статьи по теме
Передмістя
На фінальній стадії будівництва: 3 ЖК передмістя Києва

Через початок збройної агресії з боку рф будівельні майданчики в передмісті Києва зупинилися, наразі роботи поступово відновлюються, деякі будинки, які…

27 / 07 / 2022

Передмістя
Таунхауси в передмісті Киева за ціною до 2,5 млн грн

Влітку завжди зростає попит на приватне житло в передмісті, яке розглядається як дача або повноцінна альтернатива міській квартирі. Наразі попри…

24 / 06 / 2022

Передмістя
Квартири в будинках, що вже введено в експлуатацію: 4 ЖК передмістя Києва

Попит на первинну нерухомість поступово відновлюється, але тепер покупці орієнтуються на готове житло: по-перше, такий варіант менш ризикований, по-друге, не…

31 / 05 / 2022

Передмістя
Продажі та будівництво відновлено: 4 новобудови передмістя Києва

Станом на 10 травня 2022 р. за даними Лун. Місто у Києві та області відновили продажі у 14% житлових комплексах….

11 / 05 / 2022