Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Котеджи, таунхауси, квадрекси і дуплекси: нові проєкти передмістя Києва

29.09.2020

Марина Рогальська

Купити будинок з власним двориком за ціною однокімнатної квартири в столиці — цілком реальна можливість, якщо придивитися до такого формату житла, як таунхауси, квадрекси і дуплекси за межею міста. 3m2 зробив добірку нових проектів в передмісті Києва.

Таунхауси Nekrasov townhouse 2

Адреса: м. Буча
Ціна: від 1 700 000 грн

Забудовник SIB Building Group анонсував будівництво нового комплексу таунхаусів Nekrasov townhouse 2. Забудова ведеться в Бучі по вул. Некрасова, 5.

Площа забудови 0,1 га, на ділянці зведуть 5 таунхаусів. У кожного буде свій невеликий дворик площею 1,5-3 сотки. Будують будинки з цегли і керамоблока, фасади утеплять пінополістиролом. Каналізація в будинках буде централізована, опалюватися будівлі будуть автономно.

На вибір пропонують два планування будинків площею 100 і 115 кв. м. Вартість від 1 700 000 грн за будинок.

Таунхауси Nordic

Адреса: м. Буча
Ціна: від 1 550 000 грн

Ще один новий проєкт в місті Бучі — таунхауси Nordic від компанії AiD Group. Забудова ведеться по вул. Водопровідна, 14.

Площа ділянки під забудову 0,12 га, тут побудують 8 таунхаусів. У кожного буде особиста прибудинкова територія — 1,2 сотки. Будують будинки з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. Водопостачання і каналізація в будинках будуть централізованими, опалення газове, автономне.

Таунхаус площею 94 кв. м коштує 1 550 000 гривен.

Таунхауси Brighton-park 2

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 1 940 000 грн

Стартували продажі таунхаусів Brighton-park 2 цього ж забудовника, компанії AiD Group, в Ірпені за адресою вул. Давидчук, 45.

На території в 1 га побудують 4 таунхауса. У кожного блоку буде свій дворик — площею 1,57-3 сотки. Будинки будуються з газобетону, утеплення — мінеральна вата, опалення газове, каналізація та водопостачання централізоване. Територія буде закрита від сторонніх.

У продажу є таунхауси площею 105 кв. м вартістю 1 940 000 гривен.

Таунхауси Святопетрівське House

Адреса: с. Святопетрівське
Ціна: від 1 840 000 грн

З’явиться новий проєкт «Святопетрівське House» в Києво-Святошинському р-н с. Святопетровское. Його побудують по вул. Амосова, 22.

Загальний розмір території становить 0,12 га. Буде 6 будинків, будівлі зведуть з газоблоку, утеплять пінополістиролом. Прибудинкова територія будинків — 2 сотки, опалення газове, каналізація — септик, водопостачання індивідуальне. Територія комплексу буде закритою.

У продажу є кілька планувань площею 101-131 кв. м. Вартість будинку від 1 840 000 грн.

Таунхауси Family city

Адреса: с. Петропавлівська Борщагівка
Ціна: від 1 420 000 грн

Відкрилися продажі таунхаусів Family city в селі Петропавлівська Борщагівка.

На ділянці площею 0,1 га, зведуть 10 таунхаусів. Будують будинки з газоблоку, фасади утеплять пінополістиролом. Каналізація та водопостачання в будинках будуть централізованими. Територія буде закритою від сторонніх.

Можна купити житло площею 84-101 кв. м. Вартість — від 1 420 000 грн. Є можливість покупки в розстрочку.

Таунхауси Форест Парк Гора

Адреса: с. Гора
Ціна: від 2 460 000 грн

Побудують нові таунхауси «Форест Парк Гора» в селі Гора.

Площа ділянки забудови 1 га, в рамках проекту тут зведуть 13 таунхаусів. Будують будинки з керамоблока, фасади утеплять пінополістиролом. Каналізація — септик, водопостачання — індивідуальне, опалюватися будинки будуть за допомогою електрики. Територія буде під охороною і закритою від сторонніх.

До інвестування доступні таунхауси площею 200 кв. м. Вартість — 2 460 000 грн.

КМ Wunder Haus

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 2 410 000 грн

Нове котеджне містечко Wunder Haus з’явиться в місті Бровари, будують по вул. Ярослава Мудрого, 35.

На території 0,08 га побудують 4 таунхауса і два дуплекси. Будинки зведуть з газоблоку і цегли, для утеплення фасадів використовують мінеральну вату і пінополістирол. Опалення буде електричне, каналізація та водопостачання централізоване. Територію містечка зроблять закритою від сторонніх.

Площа пропонованих проектів від 98 до 105 кв. м. Ціни стартують від 2 410 000 грн.

КМ Green House 2

Адреса: с. Тарасівка
Ціна: від 1 700 000 грн

Почалися продажі в котеджному містечку Green House 2. Проект розвивають за адресою вул. Садова.

На площі 1 га побудують котеджі. Поки відомо про будівництво 3 будинків. У кожного буде прибудинкова територія — 5 соток. Будинки будують з газоблоку, утеплюють пінополістиролом. Опалення буде електричне, каналізація — септик, водопостачання індивідуальне. Територію містечка зроблять закритою від сторонніх.

До покупки доступні котеджі площею 81 кв. м за ціною 1 700 000 гривень.

КМ Freeland

Адреса: с. Сеньківка
Ціна: продажі ще не почалися

Скоро відкриють продажі в КМ Freeland в селі Сеньківка.

На ділянці в 8,5 га повинні побудувати 100 котеджів. У кожного буде свій двір площею 6-8 соток. Будинки будуть будувати з газобетону і СІП панелей, утеплять — мінеральною ватою і пінополістиролом, опалення передбачається електричне, каналізація — септик, водопостачання централізоване. Територія буде закрита від сторонніх.

КМ Hidden House

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: продажі ще не почалися

Найближчим часом повинні відкрити продажі в новому котеджному містечку Hidden House. Проєкт з’явиться в м. Ірпінь, адреса будівництва вул. Олега Кошового.

Площа забудови — 0,6 га. Тут повинні побудувати 12 дуплексів. Будувати будуть з цегли і керамоблока, в якості утеплювача використовують мінеральну вату. Опалення буде газовим, каналізація централізованої, водопостачання автономним. Територію обіцяють закрити від сторонніх.

КМ Софія Таун 3

Адреса: с. Софіївська Борщагівка
Ціна: продажі ще не почалися

Анонсовано будівництво нового котеджного містечка «Софія Таун 3» в селі Софіївська Борщагівка.

Ділянка будівництва розташована за адресою вул. Промислова, 16. На території площею 0,3 га повинні побудувати 20 квадрексов. Будинки зведуть з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою і пінополістиролом. Водопостачання і каналізація будуть централізованими, опалення — газове або електричне.

Статьи по теме
Новини
Отримання МУО на напівзруйнований будинок — обов’язкове

Забудовник зобов’язаний отримувати містобудівні умови та обмеження на реконструкцію напівзруйнованого будинку, навіть якщо від нього залишився лише фундамент. Про це…

18 / 01 / 2021

Рейтинги
5 ЖК Києва з гнучкими плануваннями

Гнучкі планування, які можна змінювати під потреби покупця шляхом перенесення перегородок або об’єднання квартир, користуються популярністю на ринку. 3m2 зібрав…

18 / 01 / 2021

Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021