Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Купити квартиру в розстрочку: 5 новобудов передмістя Києва

01.02.2021

Марина Рогальська

Купити квартиру в новому житловому комплексі, коли на руках є менше половини необхідної суми, — цілком реально. Деякі девелопери пропонують своїм інвесторам розстрочку на кілька років з мінімальним стартовим внеском. 3m2 підібрав заміські новобудови, де продають квартири в розстрочку.

ЖК WELLSPRING

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 17 900 грн/кв. м

На розстрочку до травня 2023 року з першим платежем від 30% можуть розраховувати інвестори ЖК Wellspring від компанії Edelburg Development. У новобудові можна купити за такою схемою 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири. Ціна квадратного метра варіюється від 17 900 до 20 300грн/кв. м. Щомісячний платіж за однокімнатну квартиру складе 20 440 грн.

Згідно з проектом, житловий квартал буде складатися з двох будинків змінної поверховості висотою 7-11 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення індивідуальне. Передбачено підземний паркінг. Для розвитку інфраструктури району та самого ЖК на перших поверхах будівель запроектовані комерційні площі. Тут відкриють продуктовий магазин, спортивний центр, кав’ярні, коворкінг. Для дітей буде працювати приватний дитячий садок і центр розвитку малюків. Вхід в комерційні приміщення розташований з фасадної сторони будинків, що збереже приватність внутрішнього двору комплексу. Територія ЖК буде закритою від авто і сторонніх. Тут облаштують дитячу ігрову зону, спортивні майданчики, місця для відпочинку та альтанки, барбекю зону і бюветний комплекс.

Перша черга буде готова до здачі в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

ЖК Central Bucha

Адреса: м. Буча
Ціна: від 19 000 грн/кв. м

Розстрочку на два роки з першим внеском 30% пропонують в житловому комплексі Central Bucha. У ЖК продають однокімнатні та двокімнатні квартири вартістю від 19 000 до 23 000 грн/кв. м.

ЖК буде складатися з одного будинку висотою 14-16 поверхів. Будівлю зводять за монолітно-каркасною технологією, для заповнення стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. У будинку передбачено підземний паркінг. На перших поверхах розмістять об’єкти побутової та комерційної інфраструктури. Територія ЖК буде закритою від авто і сторонніх. У дворі оформлять прогулянкові алеї і озеленені лаунж-зони, розмістять дитячі майданчики.

Запланований термін введення в експлуатацію — 2 квартал 2022 року.

ЖК Олімпійський

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 16 000 грн/кв. м

Є можливість купити квартиру в розстрочку в ЖК «Олімпійський». Інвесторам пропонують розбити платежі на три роки, з першим внеском від 30%. У ЖК можна купити одно- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра варіюється від 16 000 до 16 200 гривень.

У комплекс увійдуть тринадцять 22, 25-поверхових будинків. Всі будівлі будують за панельною технологією, стіни зводять з газоблоку, фасади утеплять мінеральною ватою. На території побудують ТРЦ.

Черговий будинок введуть в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК Емоція

Адреса: c. Хотів
Ціна: від 17 000 грн/кв. м

Придбати житло в розстрочку можна в ЖК «Емоція» — терміном на 1 рік і 9 місяців, з першим платежем від 40%. У комплексі продають одно- і двокімнатні квартири вартістю 17 000–17 500 грн/кв. м.

В рамках комплексу побудують 13 будинків висотою 4-5, 7 поверхів. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

На перших поверхах розташовані комерційні приміщення, тут відкриють різні сервіси та послуги, будуть працювати магазини, аптека, банк тощо. Територія ЖК буде закритою, з цілодобовою охороною і контролем доступу.

Частину будинків вже побудували, найближча черга буде введена в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК City Lake

Адреса: c. Шевченкове
Ціна: від 13 700 грн/кв. м

У ЖК City Lake пропонують розстрочку на 1 рік і 6 місяців з першим платежем від 30%. У комплексі можна купити одно-, двох-, трьох- і чотирикімнатні квартири, в тому числі й дворівневі планування зі вартість квадратного метра — від 13 700 до 21 200 гривень.

У комплексі буде 32 будинки заввишки 4-5, 8 поверхів. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять пінополістиролом. В рамках розвитку комплексу проектом передбачено будівництво 2 дитячих садків та школи. На перших поверхах будинків розташовані комерційні площі, тут будуть працювати магазини, салони краси, є майданчики під офіси. Територія буде закритою від авто і сторонніх. Біля комплексу є водойма, тут для жителів облаштують власний пляж.

Черговий будинок комплексу повинні ввести в експлуатацію у 2 кварталі 2021 року.

Додаткові корисні площі для зберігання такі, як комори або келлери — чудове рішення, що дозволяє звільнити квартиру від речей, якими щодня людина не користується, при цьому все …

У 2020 році почалося активне будівництво нових котеджних містечок під Києвом. І, схоже, у 2021 році забудовники не планують зменшувати темпи. За останній час під …

Статьи по теме
Передмістя
Квартири в готовому будинку: 4 новобудови в передмісті Києва

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви….

29 / 05 / 2023

Передмістя
Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують…

26 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна…

28 / 04 / 2023