Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

Квартири з терасою або двориком: 5 новобудов передмістя

30.09.2021

Марина Рогальська

Квартири з власною лаунж-зоною, місцем для барбекю, лежаками для відпочинку, зоною для віддаленої роботи та навіть з невеличким садом — саме такі варіанти підібрав 3m2. Житло з терасою або власним двориком дозволить облаштувати куточок на свіжому повітрі за своїм смаком і реалізувати багато дизайнерських задумів.

ЖК ЛАВАНДОВИЙ

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 1,9 млн грн

У ЖК «Лавандовий» пропонують планування з просторими терасами. Тут можна купити двокімнатні, трикімнатні та чотирикімнатні квартири. Квадратний метр коштує 22 500–30 900 грн.

ЖК «Лавандовий»
ЖК «Лавандовий»

У комплексі буде два триповерхових будинки з мансардою, а також більш приватний варіант житла — двоповерхові будинки з власним двориком, де можна облаштувати зону відпочинку, ігровий майданчик для дитини або встановити барбекю.

Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг.

Територія комплексу буде під цілодобовою охороною, з пропускною системою. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі під магазин, кав’ярню, салон краси, офіс. Внутрішній двір зонують на локації для відпочинку, занять спортом і дозвілля з дітьми. У ЖК буде цілодобова охорона території та пропускна система доступу.

Комплекс планують ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК PLC Vita

Адреса: с. Підгірці, Обухівський район
Ціна: від 2 млн грн

Пропонують квартири з терасами в ЖК PLC Vita. До інвестування доступні різні варіанти планувань 1-кімнатних, 2-кімнатних і 3-кімнатних квартир за ціною від 38 750 до 60 950 грн/кв. м.

ЖК PLC Vita
ЖК PLC Vita

Комплекс буде складатися з 21 будинку висотою 4 поверхи. Будинки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. Для найменших мешканців комплексу на території будуть дитячий сад і школа I ступеня. Для занять спортом буде облаштовано 6 спортивних майданчиків. У дворі буде паркова зона з ландшафтним дизайном. У ЖК реалізують концепцію двір без машин, встановлять цілодобову охорону і відеоспостереження.

Наступна черга запланована до введення до кінця 2021 р.

ЖК Utlandia-2

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 1,15 млн грн

Є квартири з терасою в ЖК Utlandia-2. Житло в такому варіанті представлено одно-, дво- і трикімнатними плануваннями, площа тераси від 10 до 70 кв. м. Житло продають за ціною від 23 250 до 32 6100 гривень.

ЖК Utlandia-2
ЖК Utlandia-2

У комплексі буде один будинок на дві секції висотою 9-10 поверхів. Будівлю зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок і керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг. На нижньому поверсі розташовані комерційні приміщення під магазин, аптеку, спортзал або інші корисні заклади. Територія буде закрита для сторонніх і перебувати під цілодобовою охороною.

ЖК планують ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2022 року.

ЖК Амстердам

Адреса: с. Білогородка, Києво-Святошинський район
Ціна: від 442 тис. грн

У ЖК «Амстердам» є можливість разом з квартирою на першому поверсі придбати ділянку площею 1-1,5 сотки. У комплексі продають одно-, дво- і трикімнатні планування. Квадратний метр коштує від 15 800 до 18 600 гривень.

ЖК «Амстердам»
ЖК «Амстердам»

Комплекс буде складатися з 11 будинків заввишки 4 поверхи. Будинки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять пінополістиролом. Двір впорядкують, встановлять дитячі і спортивні майданчики. У ЖК буде закрита територія з концепцією «двір без авто і сторонніх».

Четверту чергу повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК Greendom

Адреса: с. Погреби, Броварський район
Ціна: від 748 тис. грн

Покупці квартир на першому поверсі в житловому комплексі Greendom мають можливість облаштувати невеликий дворик з барбекю-зоною для відпочинку на свіжому повітрі. У ЖК є одно- і двокімнатні планування. Квадратний метр продають за ціною від 17 000 до 22 000 гривень.

Greendom
Greendom

У новобудові буде три будинки заввишки 4 поверхи. Будують за панельною технологією, стіни — із залізобетону, фасади утеплять пінополістиролом. На території встановлять спортивні та ігрові майданчики, оформлять коворкінг-зону для віддаленої роботи, івент-рум для проведення сімейних заходів.

Перші два будинки обіцяють добудувати до 2 кварталу 2022 року.

Попит на новобудови в передмісті Києва зростає, адже забудовники пропонують цікаві за наповненістю проєкти, які створюють гідну альтернативу столичним новобудам. Забудовники передмістя підтримують попит на …

Придбати житло в передмісті столиці, навіть якщо немає повної суми, — цілком реальне завдання. Це можливо зробити в тих житлових комплексах, де забудовники пропонують розтермінування …

Статьи по теме
Передмістя
Квартири в готовому будинку: 4 новобудови в передмісті Києва

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви….

29 / 05 / 2023

Передмістя
Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують…

26 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна…

28 / 04 / 2023