Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


На фінальній стадії будівництва: 3 ЖК передмістя Києва

27.07.2022

Ірина Гуц

Через початок збройної агресії з боку рф будівельні майданчики в передмісті Києва зупинилися, наразі роботи поступово відновлюються, деякі будинки, які на початок війни були вже збудовані, але не введені в експлуатацію, вже отримали сертифікати про прийняття в експлуатацію, ще частина готується до здачі. 3m2 підготував огляд декількох новобудов, які знаходяться на фінальній стадії будівництва й готуються до вводу в експлуатацію. 

ЖК KRONA PARK ІІ

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 26 200 грн/кв. м

Державною інспекцією архітектури та містобудування України видано сертифікат № ІУ123220609247 від 15.07.2022 р. про прийняття в експлуатацію будинків 1.2 та 3.2  в ЖК Krona Park II, підтвердивши відповідність закінчених будівництвом об’єктів проєктній документації та готовність їх до експлуатації. Зазначеним будинкам присвоєно адреси: вул. Чорновола В’ячеслава, 8-В в м. Бровари Броварської територіальної громади Броварського району Київської області та вул. Соборна, 21 в м. Бровари Броварської територіальної громади Броварського району Київської області відповідно.

До кінця року планується прийняття в експлуатацію ще двох будинків. Розвиває проєкт будівельна компанія «Альянс Новобуд».

ЖК Krona Park II
ЖК Krona Park II

ЖК бізнес-класу розташований в центрі Броварів, поруч із комплексом є парк, супермаркети, магазини, кав’ярні, поштове відділення, зупинки громадського транспорту. Комплекс знаходиться поруч із центральною вулицею міста, що дозволяє дістатися столичних станцій метро «Лісова», «Чернігівська» та «Дарниця» на автомобілі за 15-20 хвилин, громадським транспортом — за 30-45 хвилин.

В ЖК передбачено 16 житлових будинків висотою від 8 до 23 поверхів. Будується житло із застосуванням каркасно-монолітної технології. Зовнішні стіни заповнюють повнотілою керамічною цеглою, а фасад утеплюють мінеральною ватою.

На території комплексу заплановано школу, дитячий садок, стадіон, медичний заклад, дитячий майданчик, наземний багаторівневий паркінг й інші інфраструктурні об’єкти.

Квартирографія Krona Park II включає планування від однієї до п’яти кімнат, в тому числі й багаторівневе житло. Забудовник пропонує квартири на виплат з першим внеском 10% й строком кредитування 5 років. 

ЖК BASA city

Адреса: с. Ходосівка, Києво-Святошинський район
Ціна: від 31 000 грн/кв. м

Здача першої черги будівництва житлового комплексу комфорт-класу BASA city від забудовника Caspian Service була запланована на 2 квартал 2022 р., наразі забудовник повідомив про відновлення робіт на майданчику, у будинках 1-5 ведуться оздоблювальні роботи.

BASA city
BASA city

Комплекс будують за 15 хвилин ходьби від аутлет-містечка «Мануфактура», де працюють безліч закладів, які можуть бути корисні мешканцям комплексу, також внутрішня інфраструктура ЖК передбачає будівництво власного торгового центру та дитячого садка.

У комплекс увійде 11 будинків заввишки 6-7 поверхів. Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено наземний багаторівневий паркінг. ЖК закриють від сторонніх. Безпеку буде забезпечувати  відеоспостереження та цілодобова охорона.

У комплексі можна купити однокімнатні, двокімнатні та трикімнатні квартири, квартири укомплектовані панорамними вікнами, є планування з терасами.

ЖК Scandia

Адреса: м. Бровари, вул. Анатолія Луценка
Ціна: від 22 500 грн/кв. м

У ЖК Scandia на високій стадії готовності знаходиться будинок D6, запланований термін завершення будівельних робіт — 3 квартал 2022 року.

Комплекс комфорт-класу реалізує компанія «БК Тріумф» за концепцією «місто в місті». На території 80 га зведуть загалом 65 будинків. Висота — 7-8 поверхів. При будівництві застосовують монолітно-каркасну технологію, стіни заповнюють керамоблоком, фасад утеплюють мінеральною ватою.

ЖК Scandia
ЖК Scandia

Крім житлової частини поступово забудовник реалізує і соціально-комерційну: ресторани, аптеки, магазини, супермаркети, кафе, фітнес-центри, барбекю-зони, озеро і парк, дві загальноосвітні школи, п’ять дитячих садочків, поліклініка, ТРЦ, спортивні майданчики та ігрові комплекси для дітей різного віку, заправки для електромобілів і велопарковки.

У продажу є 1-3-кімнатні квартири, частина з яких дворівнева та/або з терасою.

Влітку завжди зростає попит на приватне житло в передмісті, яке розглядається як дача або повноцінна альтернатива міській квартирі. Наразі попри зниження попиту на нерухомість в …

Статьи по теме
Передмістя
Таунхауси в передмісті Киева за ціною до 2,5 млн грн

Влітку завжди зростає попит на приватне житло в передмісті, яке розглядається як дача або повноцінна альтернатива міській квартирі. Наразі попри…

24 / 06 / 2022

Передмістя
Квартири в будинках, що вже введено в експлуатацію: 4 ЖК передмістя Києва

Попит на первинну нерухомість поступово відновлюється, але тепер покупці орієнтуються на готове житло: по-перше, такий варіант менш ризикований, по-друге, не…

31 / 05 / 2022

Передмістя
Продажі та будівництво відновлено: 4 новобудови передмістя Києва

Станом на 10 травня 2022 р. за даними Лун. Місто у Києві та області відновили продажі у 14% житлових комплексах….

11 / 05 / 2022

Передмістя
Будівництво відновлено: 4 котеджних містечка в передмісті Києва

Ми продовжуємо знайомити з проєктами, будівництво яких відновилося. В цьому огляді 3m2 зібрав котеджні містечка в передмісті Києва, які продовжують…

28 / 04 / 2022