Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новобудови передмістя: старти продажів

30.11.2020

Марина Рогальська

Кращий час для інвестицій в нерухомість — старт продажів комплексу. На цьому етапі можна підібрати найкращий варіант як за ціною, так і за характеристиками житла, що купується. Головне, відповідально підійти до вибору і ретельно перевірити всі документи та репутацію забудовника. 3m2 підібрав новобудови передмістя, де продажі в нових ЖК або нових секціях тільки стартували.

ЖК Cherry House

Адреса: смт Гостомель
Ціна: від 13 000 грн/кв. м

Відкрилися продажі в ЖК Cherry House. Тут можна купити одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 13 000 гривень.

Проєктом передбачено будівництво одного трисекційного будинку заввишки 3 поверхи. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять пінополістиролом. Опалення передбачено індивідуальне. Територія комплексу буде закритою від авто і сторонніх.

Заплановане введення в експлуатацію 3 квартал 20201 року.

ЖК Family-2

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Гатне
Ціна: від 18 550 грн/кв. м

Почалися продажі квартир в ЖК Family-2. У новобудові продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Є також і дворівневі планування. Вартість варіюється в межах 18 550–21 700 грн за кв. м.

У комплексі буде 18 будинків заввишки 4 поверхи. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять пінополістиролом. Передбачено індивідуальне опалення. Територія комплексу буде закритою від авто і сторонніх.

Орієнтовні дати введення в експлуатацію забудовник поки не анонсував.

ЖК Гостомель Сіті

Адреса: смт Гостомель
Ціна: від 17 500 грн/кв. м

Стартували продажі квартир в «Гостомель Сіті». Зараз в новобудові пропонують купити однокімнатні квартири за ціною 17 500 гривень за квадратний метр.

У комплексі буде 2 будинки висотою 10 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з керамоблока, фасади утеплять мінеральною ватою.

Комплекс повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2021 року.

ЖК RIVERSIDE

Адреса: Броварський район, с. Погреби
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Відкрилися продажі нової черги в проєкті ЖК RIVERSIDE. Тут можна інвестувати в одно-, дво-, три-, чотири- і п’ятикімнатну квартиру, ціна квадратного метра зараз становить 18 000–30 000 грн.

У новобудові заплановано будівництво 12 будинків заввишки 4-7 поверхів. Зводять будівлі за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують керамоблок, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення передбачено індивідуальне. На території будуть працювати торговий центр і громадський центр, спортивний комплекс, кафе, ресторани. Для жителів обладнають зони відпочинку біля води, прогулянкові алеї, дитяче ігрове містечко, скейтпарк. ЖК буде із закритою територією і цілодобовою охороною.

Перший будинок повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року.

ЖК Krona Park II

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 17 900 грн/кв. м

Є можливість стати першими серед інвесторів нової черги в ЖК Krona Park II.

У новобудові продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Вартість квадратного метра — 17 900–24 750 грн.

Проєктом передбачено будівництво 16 будинків висотою 8-10, 12-14, 17 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Опалюватися ЖК буде автономно. Передбачено наземний багаторівневий паркінг. На перших поверхах розмістять комерційні площі, де відкриють магазини, спортивний клуб, відділення банку, ресторан та інші сервіси для комфорту мешканців та поліпшення інфраструктури району. Також на території новобудови відкриють медичний центр, стадіон, дитячий садок і школу. ЖК буде із закритою від авто територією.

Найближчу чергу комплексу повинні ввести в експлуатацію в 4 кварталі 2020 року.

Статьи по теме
Рейтинги
5 ЖК Києва з гнучкими плануваннями

Гнучкі планування, які можна змінювати під потреби покупця шляхом перенесення перегородок або об’єднання квартир, користуються популярністю на ринку. 3m2 зібрав…

18 / 01 / 2021

Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021