Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru
Новобудови передмістя з коморами та додатковими місцями зберігання

13.01.2021

Марина Рогальська

Додаткові корисні площі для зберігання такі, як комори або келлери — чудове рішення, що дозволяє звільнити квартиру від речей, якими щодня людина не користується, при цьому все майно буде в повній безпеці.

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири.

ЖК WELLSPRING

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 18 000 грн/кв. м

Не завантажувати свою квартиру зайвими речами зможуть інвестори ЖК Wellspring. Для зберігання несезонних, габаритних або інших речей, які не потрібні в повсякденному житті, в кожній з секцій на -1 поверсі передбачені комори, площа пропонованих місць зберігання від 2 кв. м до 12,5 кв. м. Придбати комори можна в тому числі й в розстрочку, без першого внеску до квітня 2023 року.

У комплекс увійдуть два будинки змінної поверховості висотою 7-11 поверхів. Будинки будують за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення індивідуальне. Передбачено підземний паркінг. У комплексі буде працювати приватний дитячий садок і центр розвитку малюків, коворкінг, продуктовий магазин, спортивний центр, кав’ярні та інші об’єкти інфраструктури. Комерційні площі будуть мати виходи з фасадної частини і з двору, таким чином можна буде забезпечити максимальну приватність всередині території ЖК. Двір буде закритим від авто і сторонніх, його озеленять, організують зони відпочинку і барбекю, дитячі майданчики і місця для занять спорту. На території буде бюветний комплекс.

У новобудові доступні до купівлі 1-кімнатні, 2-кімнатні, 3-кімнатні квартири. Ціна квадратного метра варіюється від 18 000 до 21 050 грн/кв. м. Першу чергу повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Ібіс

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 14 000 грн/кв. м

Власною коморою можуть обзавестися інвестори ЖК «Ібіс». Забудовник надає комори площею до 5 кв. м на цокольному поверсі для зберігання сезонних речей.

Згідно з проєктною документацією в ЖК увійде дванадцять 3-4-поверхових будинків. Будівництво ведуть за блочною технологією. Зовнішні стіни викладуть з газоблоку, а фасади утеплять мінеральною ватою. Опалення буде індивідуальним. Внутрішня інфраструктура комплексу включатиме в себе продуктові й непродовольчі магазини, кафе та ін. сервіси. Працюватиме дитячий центр розвитку. ЖК буде закритим від авто і сторонніх. На території облаштують лаунж-зони та майданчики для барбекю, різноманітні дитячі майданчики, доріжку для катання на роликах. Для любителів активного відпочинку встановлять тренажери під відкритим небом і відкриють повноцінний спортзал.

У комплексі можна придбати одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість від 14 000 до 18 000 грн/кв. м. Черговий будинок ЖК повинні ввести в експлуатацію в 2 кварталі 2021 року.

ЖК Оптімісто

Адреса: с. Гатне
Ціна: від 16 500 грн/кв. м

Став учасником нашої добірки ЖК «Оптімісто», жителі комплексу зможуть зберігати побутові та сезонні речі в спеціально передбачених коморах.

Комплекс складається з двох будівель заввишки в 10 поверхів. Будівництво ведеться за монолітно-каркасною технологією. Для зведення стін використовують газоблок. Будинки утеплять мінеральною ватою. Опалення буде індивідуальним.

Концепція житлового комплексу передбачає розміщення на перших поверхах комерційних площ, де відкриють магазини, салони краси, аптеки, відділення банків, кав’ярні, ресторани. Також у внутрішню інфраструктуру комплексу входить облаштування центру дитячого розвитку. Передбачена цілодобова охорона і відеоспостереження за територією.

У ЖК продають одно-, двох-, трьох-, чотирьох- і п’ятикімнатні квартири. Є дворівневі планування. Вартість квадратного метра стартує від 16 500 гривень і доходить до 25 500 гривень. Найближчу чергу повинні ввести в експлуатацію в 1 кварталі 2021 року.

ЖК Plaza Kvartal

Адреса: смт Чабани
Ціна: від 20 900 грн/кв. м

У ЖК Plaza Kvartal на кожному поверсі передбачено по дві комори, а також додаткові комори будуть розміщені в паркінгу.

Комплекс буде складатися з трьох будинків висотою 3-5 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять пінополістиролом. Для автомобілів спроєктований підземний паркінг. На першому поверсі передбачені комерційні приміщення, де відкриють кілька продуктових магазинів, багатопрофільну приватну клініку і інші об’єкти інфраструктури. Дахи на будинках будуть експлуатованими, для жителів тут облаштують барбекю-зони загального користування.

У ЖК продають одно- і двокімнатні квартири вартістю від 20 900 до 24 900 грн/кв. м. Будинок введений в експлуатацію.

ЖК Park Lake City

Адреса: с. Підгірці
Ціна: від 31 100 грн/кв. м

Зможуть поза квартирою зберігати габаритні речі інвестори ЖК Park Lake City. Забудовник передбачив спеціальні місця для зберігання велосипедів та дитячих колясок.

У комплекс увійде 20 будинків заввишки 4 поверхи. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, стіни зведуть з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Для найменших мешканців комплексу на території будуть дитячий сад і школа I ступеня на 120 місць. Територія буде закритою від автомобілів і сторонніх. На прибудинковій території облаштують паркову зону з ландшафтним дизайном.

У ЖК доступні до інвестування одно- і двокімнатні квартири. Вартість пропонованої нерухомості від 31 100 до 38 150 грн/кв. м. Найближча черга буде готова до заселення у першому кварталі 2021 року.

Статьи по теме
Новини
Стартував продаж квартир 9-го будинку житлового комплексу «Сирецькі Сади»

Новини компаній «Інтергал-Буд» почав продаж квартир у будинку № 9 житлового комплексу «Сирецькі Сади». Будинок матиме 24 поверхи та 3 секції. Загалом у будинку 348 квартир — 220…

15 / 01 / 2021

Новини
Відбудеться суд щодо земельної ділянки вартістю 111 млн гривень

Київська місцева прокуратура № 4 у судовому порядку вимагає повернути столичній громаді земельну ділянку у Дніпровському районі столиці вартістю майже…

15 / 01 / 2021

Новини
ЖК з додатковими корисними площами

3m2 підібрав ЖК передмістя, де забудовники потурбувалися про приміщення для зберігання речей за межами квартири. ЖК Park Lake City Адреса:…

15 / 01 / 2021

Новини
Економ-клас переживає занепад, а комфорт-клас виходить в лідери

Новини компаній Володимир Зубик, президент некомерційної Асоціації підприємств-будівельників «Інтергал-Буд» розповів про тренди столичного ринку нерухомості, характерних для 2020 року. Вони…

15 / 01 / 2021