Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

28.04.2023

Ірина Гуц

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна перевага в умовах дефіциту місць в державних навчальних закладах передмістя столиці.

Але зазвичай школи зводяться в останніх чергах будівництва, тому діти перших мешканців новобудов можуть й не дочекатися відкриття школи.

3m2 підготував огляд новобудов передмістя Києва, в яких школи вже працюють або ж готуються до відкриття з наступного навчального року.

ЖИТЛОВИЙ КОМПЛЕКС ОЗЕРНИЙ ГАЙ ГАТНЕ, приватна школа Integral School

Адреса: с. Гатне, Фастівський район
Ціна:
від 26 200 грн/кв. м

З першого вересня 2023 року дитячий центр розвитку Scandic та приватна школа Integral School розпочнуть роботу в новому сучасному окремому приміщенні площею понад 3 тис. кв. м на території житлового комплексу  «Озерний гай Гатне». Школа матиме власну велику огороджену територію з дитячими та спортивними майданчиками, футбольним полем. Наразі триває набір учнів від 0 до 8 класу. 

Школа в  «Озерний гай Гатне
Школа Integral School в «Озерний гай Гатне

Житловий комплекс «Озерний гай Гатне» зводиться  в передмісті столиці в с. Гатне.  Дорога автівкою до найближчої станції столичного метро  «Теремки» триватиме близько 10 хвилин. В пішій доступності від ЖК зупинка маршруток №365, №427 та №723, якими можна дістатися  до станцій метро «Палац спорту» та «Виставковий центр».

Загальна кількість будинків –  47, поверховість – 4-10 поверхів (загальна кількість квартир  — 5 760). Будують за монолітно-каркасною технологією, зовнішні стіни заповнюють газоблоком, фасад утеплюють пінополістиролом і мінеральною ватою.

Комплекс зводиться у форматі “місто в місті”, територія забудови сягає  48 га. До послуг мешканців та гостей комплексу власна розвинена інфраструктура, до складу якої увійдуть магазини, освітні заклади, медичні установи, мережевий супермаркет, фітнес-центр тощо. 

ЖК позиціонується як екокомплекс: на території ЖК розташовано кілька озер з облаштованими пляжами з шезлонгами та набережною, обладнані місця для пікніків та відпочинку. У дворах організовані місця для відпочинку, встановлені дитячі та спортивні майданчики. 

У комплексі можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні, п’ятикімнатні та шестикімнатні квартири площею від 40 до 184 кв. м, в тому числі й дворівневі помешкання з терасами. Покупці можуть скористатися програмою розтермінування від забудовника терміном до 5 років й першим внеском від 30%.

Будинки №1–9, №42, №43 вже введено в експлуатацію, будуються будинки №10 та 11. 

ЖК ЧАЙКА, міжнародний ліцей та дитячий садочок «Михаїл»

Адреса: с. Чайки, Києво-Святошинський район
Ціна: 33 000 грн/кв. м

На території ЖК «Чайка» працює Міжнародний ліцей та дитячий садочок «Михаїл». Заклад освіти має 20-річний досвід роботи.

Садочок розміщується в будівлі площею понад  2 000 кв. м. Групові приміщення складаються з двох кімнат. В кожній групі до 15 дітей, з якими працюють два вихователі та два помічники. 

Для безпеки вихованців та учнів ліцей та садок забезпечені сучасним сертифікованим укриттям. Батьки можуть обрати для своїх дітей зручну форму навчання: офлайн, онлайн, дистанційне навчання або екстернат. Повний навчальний день триває до 18:00. Заклад пропонує багаторазове харчування, меню розроблено з урахуванням вікових особливостей дітей. 

Учні ліцею  поглиблено вивчають математику, англійську мову, IT, підприємницьку діяльність. Колектив ліцею та садочку налічує 150 фахівців. Станом на 2023 рік в закладі навчається 550 вихованців.

Вартість відвідування садочка :  від 9 000 до 15 500.

Вартість навчання у школі:

  • форма офлайн – від 15 000 грн до 21 000 грн (у вартість входить 3-х разове харчування);
  • дистанційне, екстернат, онлайн – від 1 400 грн до 8 200 грн.

Зараз триває набір дітей на новий навчальний рік. Детальніше про навчання можна дізнатися в адміністрації школи за номерами:  +380 99 299 68 98 (Viber),  +380 44 595 44 61.

Міжнародний ліцей та дитячий садочок «Михаїл»
Міжнародний ліцей та дитячий садочок «Михаїл»

Житловий комплекс «Чайка» з 2005 року реалізує компанія «Омокс» на земельній ділянці площею 39 га. Цей проєкт передбачає зведення 38 будинків висотою 4-16 поверхів, де загалом житиме близько 25 тис. мешканців. Застосовують цегляну технологію будівництва, стіни заповнюють цеглою, фасад утеплюють мінеральною ватою.

На території ЖК є власний парк розміром 15 га, зони для занять спортом, ігрові майданчики для дітлахів, паркінги.

У продажу є 1- та 2-кімнатні квартири площею від 41 до 61 кв. м.

Більшість будинків введені в експлуатацію, дата введення наступних черг поки що не заявлена.

ЖК City Lake, приватна школа Astor School

Адреса: с. Шевченкове, Києво-Святошинський район
Ціна: від 20 500 грн/кв. м

На території ЖК City Lake працює приватна школа Astor School, яка базується на українській та канадській системах освіти. Школа розташована в сучасній будівлі, має власну закриту територію, задля безпеки учнів встановлено відеоспостереження.

 Школа Astor School в  ЖК City Lake
Школа Astor School в ЖК City Lake

Astor School має всі необхідні ліцензії на освітню діяльність у сфері повної загальної середньої освіти за рівнем дошкільної та початкової, базової середньої і профільної середньої освіти.

ЖК City Lake розташований в с. Шевченкове, за 6 км від столиці.

У комплексі буде 40 будинків заввишки 4-5, 8 поверхів. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять із цегли, фасади утеплюють пінополістиролом. Територія буде закритою від авто та сторонніх.

На перших поверхах будинків вже працюють магазини, салони краси, є майданчики під офіси. Позайматись спортом на відкритому повітрі можна на спортивних майданчиках. Біля комплексу є озеро з зоною для відпочинку.

Будинки першої, другої, третьої та частково четвертої черги вже введено в експлуатацію, наразі готуються до здачі один будинок четвертої та один п’ятої черг.

ЖК МОЛОДІЖНЕ МІСТЕЧКО, приватна школа «Ідея»

Адреса: с. Крюківщина, Києво-Святошинський район
Ціна: від 30 300 грн/кв. м

В житловому комплексі  «Молодіжне містечко» функціонує загальноосвітня приватна школа «Ідея», яка запрошує учнів до 1-5 класів.

 Школа «Ідея» в ЖК «Молодіжне містечко»
Школа «Ідея» в ЖК «Молодіжне містечко»

У ЖК увійде 42 будинки заввишки 5 поверхів. Для будівництва використовують цегляну технологію. Стіни мурують із цегли та утеплюють пінополістиролом. 

У масштабному проєкті передбачена власна інфраструктура та облаштована територія з ландшафтним дизайном, пішохідними алеями розбитими клумбами та фонтаном. Комерційні площі в рамках ЖК включають магазини, аптеки, фітнес-клуби, салони краси, кав’ярні та інші корисні заклади. У дворах встановлені дитячі та спортивні майданчики. 

У продажі лише 3-кімнатні квартири площею від 77 до 134 кв. м.

Будинки 1-7 черг вже збудовані, ведуться оздоблювальні роботи на будинках 8 черги. 

Простора однокімнатна квартира класичного планування з окремою спальною кімнатою — зручний формат житла не тільки для однієї людини, а й  для молодої родини, яка тільки …

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території ЖК дають можливість відновитися, справитися …

Статьи по теме
Передмістя
Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують…

26 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Простора однокімнатна квартира: 4 новобудови в передмісті Києва

Простора однокімнатна квартира класичного планування з окремою спальною кімнатою — зручний формат житла не тільки для однієї людини, а й …

25 / 04 / 2023

Передмістя
Готуються до введення в експлуатацію: 4 ЖК в передмісті Києва

Забудовники в передмісті Києва частково відновили роботу на будмайданчиках майже одразу після деокупації Київщини, за рік дехто встиг вивести свої…

21 / 04 / 2023