Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

26.05.2023

Ірина Гуц

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують привабливі ціни на старті й широкий вибір планувальних рішень. 3m2 підготував огляд новобудов передмістя столиці, в яких нещодавно стартували продажі.

ЖК ATMOSFERA LIFE

Адреса: м. Вишневе
Ціна:  від 29 200 грн/кв. м

Стартували продажі в новому житловому комплексі Atmosfera  LIFE від інвестиційної групи Molodist. Комплекс стане продовженням ЖК «Атмосфера», дві черги якого вже здані в експлуатацію. В районі забудови є вся необхідна інфраструктура: поліклініка, дитячий садок, школа, супермаркети, зупинка транспорту, парк тощо.

Atmosfera  LIFE стартували продажі
Atmosfera  LIFE

Житловий комплекс буде складатися з одного п’ятисекційного будинку на 9 поверхів. Технологія будівництва — цегляна, фасади будуть утеплені мінеральною ватою. Передбачене індивідуальне газове опалення.

Територія комплексу буде закритою, тут обладнають сучасний дитячий майданчик, мультифункціональний майданчик для занять спортом та комфортні місця для відпочинку. Також проєктом передбачене облаштування власної паркової зони.

Перші поверхи будинків будуть не житлові, тут відкриються об’єкти соціально-побутової інфраструктури: магазини, кафе салони тощо.  Внутрішній двір буде виконано за принципом «двір без машин». Для зберігання автівок побудують багаторівневий наземний паркінг, а також виділять місце під гостьову парковку.

В новобудові можна купити  1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 31 до 82 кв. м. Покупці можуть скористатися розтермінуванням від забудовника з першим внеском від 20% та терміном до 36 місяців.

Здача 1 і 2 секції запланована на 4 квартал 2024 року.

ЖК Приватний

Адреса: Бориспільський район, с. Петропавлівське
Ціна: від 24 400 грн/кв. м

Відкрилися продажі в ЖК «Приватний», що будується в Бориспільському районі. До найближчої станції метро «Бориспільська» можна дістатися автівкою за 15 хвилин.

ЖК  «Приватний» стартували продажі
ЖК «Приватний»

До складу ЖК увійде 21 будинок по три поверхи кожний. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни мурують з газоблоків, утеплюють пінополістиролом. В будинках передбачене індивідуальне електроопалення та автономне водопостачання з власних свердловин на території комплексу.

Територія буде закритою й під відеоспостереженням. Для авто упорядкують паркувальні місця по зовнішньому периметру ЖК. У дворах облаштують дитячі та спортивні майданчики. У складі ЖК, крім житла, будуть й комерційні приміщення під власну інфраструктуру.

У продажі 1-, 2- та 3-кімнатні квартири площею від 35 до 100 кв. м.

Ведуться підготовчі роботи по першому будинку, здача запланована на 3 квартал 2023 року.

ЖК Sanville Park

Адреса: Бучанський район, с. Святопетрівське
Ціна: від 17 000 грн/кв. м

Купити квартиру по стартовій ціні можна в новій черзі  ЖК Sanville Park, який розташований в Бучанському районі. Шлях до найближчої станції метро «Житомирська» або «Академмістечко» триватиме 20-30 хвилин, на автобусі від 40 хвилин.

ЖК Sanville Park стартували продажі
ЖК Sanville Park

До складу ЖК увійдуть 7 будинків по 4 поверхи. Будинки зводять з газоблоків, утеплюють пінополістиролом.

Для паркування авто облаштують гостьовий паркінг.

У продажу 1- та 2-кімнатні квартири площею від 26 до 50 кв. м.

Будинок 1 вже здано в експлуатацію, будинки 2 та 3 побудовані й готуються до здачі в 3 кварталі 2023 році. Зараз будуються будинки 4, 5, 6 та 7, орієнтовна дата введення в експлуатацію – 3 квартал 2023 р.

ЖК У-Квартал

Адреса: Бучанський район, с. Софіївська Борщагівка/Ціна: від 24 900 грн/кв. м

Стартували продажі нової черги ЖК «У-Квартал», що зводиться в с. Софіївська Борщагівка.

ЖК «У-Квартал»
ЖК «У-Квартал»

Загалом проєктом передбачене будівництво 31 будинку різної поверховості – 4, 6, 9-11 поверхів. Будують за цегляною технологією,  утеплюють пінополістиролом та мінватою.

ЖК будують за принципом  «містечко в місті», на території є власна соціальна-побутова інфраструктура: державний і приватні дитячі сади, кафе, магазини,  мотузкове «містечко», дитячі майданчики, паркові алеї з фонтанами і озелененням, три поля для футболу і волейболу, два поля для стрітболу, а також зона барбекю тощо.

В продажу 1-, 2-, 3-, 4- та 5-кімнатні квартири площею від 33 до 130 кв. м.

Більшість будинків вже введено в експлуатацію, ще два будинки вже звершені й чекають на здачу найближчим часом. 

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території ЖК дають можливість відновитися, справитися …

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви. Адже одразу можна починати ремонт …

Статьи по теме
Передмістя
Квартири в готовому будинку: 4 новобудови в передмісті Києва

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви….

29 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна…

28 / 04 / 2023

Передмістя
Простора однокімнатна квартира: 4 новобудови в передмісті Києва

Простора однокімнатна квартира класичного планування з окремою спальною кімнатою — зручний формат житла не тільки для однієї людини, а й …

25 / 04 / 2023