Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


Таунхауси в передмісті Киева за ціною до 2,5 млн грн

24.06.2022

Ірина Гуц

Влітку завжди зростає попит на приватне житло в передмісті, яке розглядається як дача або повноцінна альтернатива міській квартирі. Наразі попри зниження попиту на нерухомість в цілому, є певний процент потенціальних покупців, які розглядають варіант придбання будинку/таунхауса тощо. 3m2 зібрав котеджні містечка передмістя Києва, в яких ведуться продажі готових будинків. 

Таунхауси Borispol Village

Адреса: м. Бориспіль
Ціна: від 2,1 млн грн

Містечко таунхаусів Borispol Village розташовано на лівому березі Дніпра у м. Бориспіль. Мешканцям доступна вся міська інфраструктура. 

Borispol Village
Borispol Village

КМ складається з 99 будинків на ділянці розміром в 2,67 га. Будинки зведено з застосуванням цегляної технології, утеплювач для стін — мінеральна вата. У будинках газовий котел, централізоване водопостачання та каналізація. Кожен таунхаус має прибудинкову територію будинків в 1 сотку.

Наразі збудовано всі 99 таунхаусів . Територія проєкту закрита і під охороною. В кожному будинку є власний гараж на цокольному поверсі. Інфраструктура включає  дитячі і спортивні майданчики, зони відпочинку.

Наразі в містечку можна придбати таунхаус площею 155 кв. м за ціною 2,1 млн грн.

Таунхаус Smart Country House 2

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Святопетрівське
Ціна: від 1,65 млн грн

Проєкт Smart Country House 2 розташований в с. Святопетрівське, в 20 хвилинах автівкою від найближчих станцій метро. Селище має власну інфраструктуру, яка включає магазини, відділення пошти, навчальні заклади, в тому числі і приватні.

Smart Country House 2

Проєкт складається з сімох тайнхаусів, які вже збудовано. Стіни виконано з газоблоку, утеплення — пінопласт. Каналізація — септик, водопостачання автономне, опалення забезпечує електричний котел. Кожен таунхаус має власну прибудинкову ділянку 0,4 сотки.

У продажі двоперхоі таунхауси площею 83 кв. м з трьома спальнями, терасою та пакувальним місцем. Вартість покупки становить 1,65 млн грн.  

Таунхауси Оак-Парк

Адреса: Києво-Святошинський район, с. Тарасівка
Ціна: від 569 тис. грн

Проєкт «Оак-Парк» розташований в с. Тарасівка, неподалік Боярки, Населений пункт має залізничне сполучення з Києвом. В селі є вся необхідна інфраструктура, в тому числі дошкільні та навчальні заклади.

«Оак-Парк»

Проєкт складається з 40 таухаусів, побудованих з газоблоку та утеплених пінополістиролом. Водопостачання забезпечують скважини, каналізація — септик, опалення — електричний котел. Кожен таунхаус має невеличку ділянку 3х4 м.  Всі таунхауси вже збудовані. 

Всі варіанти представлених планувань доволі  компактні й розраховані на одного або невеличкі родини. В продажу таунхауси площею від 27 до 35 кв. м. Всі помешкання двоповерхові, на першому поверсі розташована кухня та санвузол, на другому спальня. Вартість найменшого стартує з 569 тис. грн.

Попит на первинну нерухомість поступово відновлюється, але тепер покупці орієнтуються на готове житло: по-перше, такий варіант менш ризикований, по-друге, не треба довго чекати на здачу …

Через початок збройної агресії з боку рф будівельні майданчики в передмісті Києва зупинилися, наразі роботи поступово відновлюються, деякі будинки, які на початок війни були вже …

Статьи по теме
Передмістя
На фінальній стадії будівництва: 3 ЖК передмістя Києва

Через початок збройної агресії з боку рф будівельні майданчики в передмісті Києва зупинилися, наразі роботи поступово відновлюються, деякі будинки, які…

27 / 07 / 2022

Передмістя
Квартири в будинках, що вже введено в експлуатацію: 4 ЖК передмістя Києва

Попит на первинну нерухомість поступово відновлюється, але тепер покупці орієнтуються на готове житло: по-перше, такий варіант менш ризикований, по-друге, не…

31 / 05 / 2022

Передмістя
Продажі та будівництво відновлено: 4 новобудови передмістя Києва

Станом на 10 травня 2022 р. за даними Лун. Місто у Києві та області відновили продажі у 14% житлових комплексах….

11 / 05 / 2022

Передмістя
Будівництво відновлено: 4 котеджних містечка в передмісті Києва

Ми продовжуємо знайомити з проєктами, будівництво яких відновилося. В цьому огляді 3m2 зібрав котеджні містечка в передмісті Києва, які продовжують…

28 / 04 / 2022