Онлайн-журнал про новобудови Києва та області


В яких новобудовах передмістя Києва відновилися будівельні роботи

20.04.2022

3м2 Редактор

Передмістя Києва опинилося в епіцентрі бойових дій, забудовники змушені були зупинити роботи. На жаль, в населених пунктах, де точилися бої, значна частина нерухомості зазнала руйнувань, наразі забудовники оцінюють збитки й потроху відновлюють роботи там, де це можливо. 3m2 зібрав декілька ЖК передмістя, на яких відновилися роботи з будівництва та проєктування.

ЖК Лавандовий

Адреса: м. Бровари

У ЖК «Лавандовий»  з 07.04.2022 р. розпочала роботу бригада з шести каменярів, а з 11.04.2022 об`’єми робіт почали нарощувати, повідомив забудовник «Альянс Новобуд». Також почались будівельні роботи у ЖК Madison Gardens у Броварах.

У ЖК «Лавандовий» буде два триповерхових будинки з мансардою, а також більш приватний варіант житла — двоповерхові будинки з власним двориком, де можна облаштувати зону відпочинку, ігровий майданчик для дитини або встановити барбекю.

Будують будівлі за монолітно-каркасною технологією, стіни виконані з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою. Передбачено підземний паркінг.

Територія комплексу буде під цілодобовою охороною, з пропускною системою. На перших поверхах будуть розташовані комерційні площі під магазин, кав’ярню, салон краси, офіс. Внутрішній двір зонують на локації для відпочинку, занять спортом і дозвілля з дітьми.

ЖК ORANGE PARK

Адреса: Крюківщина, Бучанський район (колишній Києво-Святошинський)

У ЖК Orange Park розпочали роботи з оцінки пошкоджень, відновлення благоустрою та озеленення прибудинкової території. Також забудовник виконав діагностику всіх інженерних мереж та ліфтів, проєктувальники та дизайнери почали відновлення робіт зі створення майбутніх секцій комплексу.

Проєкт реалізує компанія ODG Development. У межах комплексу комфорт+ класу зводять 16 будинків висотою 7-11 поверхів. Будують за монолітно-каркасною технологією, стіни заповнюють газоблоком, фасад утеплюють базальтовою ватою.

У кожному дворі — 4 тис. кв. м зони вільної від авто, місця для барбекю, дитячі та work-out майданчики. Територія комплексу закрита, по периметру ЖК облаштований паркінг для авто і велосипедів.

Також поступово відновлюються роботи в ще одному проекті забудовника ODG Development — в клубної резиденції O’Club (Крюківщина) розпочато проєктування наступних чотирьох секцій.

ЖК Амстердам

Адреса: с. Білогородка, Києво-Святошинський район

18 квітня інвесторів повідомили про відновлення робіт на майданчику ЖК «Амстердам» та початок будівництва нового проекту ЖК «Амстердам Клубний».

ЖК «Амстердам» буде складатися з 11 будинків заввишки 4 поверхи. Будинки зведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплять пінополістиролом. Двір впорядкують, встановлять дитячі і спортивні майданчики. У ЖК буде закрита територія з концепцією «двір без авто і сторонніх».

ЖК Емоція

Адреса: Бучанський район (колишній Києво-Святошинський), с. Хотів

У ЖК «Емоція» відновлено будівництво. Наразі забудовник повідомляє, що ведуться такі види робіт:

будинки 10 – 11: дофарбовують фасад, продовжують процес благоустрою території, готують місце для встановлення дитячого майданчика,
– будинок 12: підготовка до покрівельних робіт,
– Будинок 13: продовжують кладку цегли 6-го поверху.

До складу комплексу комфорт-класу входять 13 будівель висотою 4-7 поверхів. Їх зводять за цегляною технологією, стіни заповнюють цеглою, фасад утеплюють мінеральною ватою.

Територія ЖК закрита, тут працює власний дитячий садочок, облаштовані зони для ігор, відпочинку та спорту, відкриті комерційні заклади, що доповнюють внутрішню інфраструктуру.

28 березня 2022 р. місто-герой Ірпінь було звільнено від російських окупантів. Активні бойові дії тут точилися майже від початку російського вторгнення — з 27 лютого …

Ми продовжуємо знайомити з проєктами, будівництво яких відновилося. В цьому огляді 3m2 зібрав котеджні містечка в передмісті Києва, які продовжують будуватися й відновлюють продажі. КМ Вітаград Адреса: …

Статьи по теме
Передмістя
На фінальній стадії будівництва: 3 ЖК передмістя Києва

Через початок збройної агресії з боку рф будівельні майданчики в передмісті Києва зупинилися, наразі роботи поступово відновлюються, деякі будинки, які…

27 / 07 / 2022

Передмістя
Таунхауси в передмісті Киева за ціною до 2,5 млн грн

Влітку завжди зростає попит на приватне житло в передмісті, яке розглядається як дача або повноцінна альтернатива міській квартирі. Наразі попри…

24 / 06 / 2022

Передмістя
Квартири в будинках, що вже введено в експлуатацію: 4 ЖК передмістя Києва

Попит на первинну нерухомість поступово відновлюється, але тепер покупці орієнтуються на готове житло: по-перше, такий варіант менш ризикований, по-друге, не…

31 / 05 / 2022

Передмістя
Продажі та будівництво відновлено: 4 новобудови передмістя Києва

Станом на 10 травня 2022 р. за даними Лун. Місто у Києві та області відновили продажі у 14% житлових комплексах….

11 / 05 / 2022