Онлайн-журнал про новобудови Києва та області

ru

ЖК під Києвом з індивідуальним або автономним опаленням

27.08.2021

Марина Рогальська

Комфортна температура у квартирі в опалювальний сезон, відсутність перебоїв з гарячою водою, незалежність від форс-мажорних поломок центральних систем і комунальників — переваги установки індивідуального або автономного опалення в будинку. 3m2 підібрав заміські житлові комплекси, де є такі системи опалення.

ЖК WELLSPRING

Адреса: м. Вишневе
Ціна: від 22 150 грн/кв. м

Завдяки індивідуальному опаленню завжди буде комфортна температура в квартирах в ЖК Wellspring від компанії Edelburg Development.

ЖК Wellspring

Проєктом передбачено будівництво двох будинків змінної поверховості висотою 7-11 поверхів. Будинки зводять за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок. Фасади утеплять мінеральною ватою. Для автомобілів побудують підземний паркінг. На перших поверхах передбачено комерційні площі, де будуть відкриті — продуктовий магазин, аптека, відділення банку, кав’ярні, коворкінг тощо. Для сімей з дітьми відкриють приватний дитячий садок і центр розвитку малюків. Вхід до закладів розташований з фасадної сторони будинків, що збереже приватність внутрішнього двору комплексу. Територія новобудови буде закритою від авто і сторонніх. У дворі облаштують дитячу ігрову зону, спортивні майданчики, місця для відпочинку і зону барбекю.

У комплексі продають одно-, дво- і трикімнатні квартири. Ціна квадратного метра варіюється від 22 150 до 24 950 грн/кв. м.

Першу чергу добудують в 4 кварталі 2021 року.

ЖК Емоція

Адреса: c. Хотів
Ціна: від 21 000 грн/кв. м

Індивідуальне опалення передбачено в ЖК «Емоція». У квартирах встановлено двоконтурний газовий котел, який забезпечує жителів гарячою водою і теплом.

ЖК «Емоція»

У комплекс увійде 13 будинків висотою 4-5, 7 поверхів. Будівництво ведуть за цегляною технологією, стіни зводять з цегли, фасади утеплять мінеральною ватою.

У ЖК буде власна інфраструктура, тут будуть працювати різні сервіси та послуги, відкриють магазини, аптеку, банк тощо. На сервіс-поверсі розташовані комори. Територія ЖК буде закритою від авто і сторонніх, з цілодобовою охороною.

У комплексі продають одно- і двокімнатні квартири вартістю 21 000 грн/кв. м.

Зараз будують п’яту чергу, її обіцяють добудувати до кварталу 2021 року.

ЖК Krona Park II

Адреса: м. Бровари
Ціна: від 20 150 грн/кв. м

Автономне опалення буде в ЖК Krona Park II. Будинки будуть опалюватися власною котельнею комплексу.

ЖК Krona Park II

У комплекс увійде 16 будівель різної висоти — 8-14 поверхів, 17 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують цеглу, фасади утеплять мінеральною ватою. У комплексі на перших поверхах будуть працювати магазини, ресторан, спортивний клуб, медичний центр, відділення банку та ін. Для сімей з дітьми побудують дитячий садок, школу і стадіон. Територію закриють від авто і сторонніх.

У новобудові можна купити однокімнатні, двокімнатні, трикімнатні, чотирикімнатні та п’ятикімнатні квартири. Квадратний метр коштує від 20 150 до 26 850 гривень.

Найближчу чергу повинні добудувати до 3 кварталу 2021 року.

ЖК Plaza Kvartal

Адреса: смт Чабани
Ціна: від 24 500 грн/кв. м

Електричними конвекторами укомплектовані квартири в ЖК Plaza Kvartal, а щоб збоїв в постачанні електрики не було і прилади працювали без проблем, в комплексі запроєктовані дві підстанції.

ЖК Plaza Kvartal
ЖК Plaza Kvartal

ЖК складається з чотирьох будинків висотою 3-5 поверхів. Будівництво ведуть за монолітно-каркасною технологією, для стін використовують газоблок, фасади утеплюють пінополістиролом. Передбачено підземний паркінг. На перших поверхах будуть працювати продуктові магазини, медична клініка і інші об’єкти інфраструктури. На кожному поверсі передбачено по дві комори, а також додаткові комори будуть розміщені в паркінгу.

У новобудові продають одно- і двокімнатні квартири вартістю від 24 500 до 27 500 грн/кв. м.

Четверту чергу комплексу обіцяють добудувати до 4 кварталу 2021 року.

ЖК Ібіс

Адреса: м. Ірпінь
Ціна: від 16 000 грн/кв. м

Буде індивідуальне опалення в ЖК «Ібіс». Забудовник комплектує квартири двоконтурним газовим котлом.

ЖК «Ібіс»
ЖК «Ібіс»

Проєктом передбачено будівництво дванадцяти 3-4-поверхових будинків. Зводять будівлі за блочною технології. Для зовнішніх стін використовують газоблок, фасади утеплюють мінеральною ватою. Є комори приміщення для зберігання сезонних речей. На території відкриють продуктові та непродовольчі магазини, кафе та ін. корисні заклади. Для дітей буде працювати дитячий центр розвитку. Відкриють спортзал. У дворі облаштують зони для відпочинку, майданчики для барбекю, дитячі майданчики, доріжку для катання на роликах, спортивні майданчики. Комплекс буде закритим від авто і сторонніх.

У комплексі можна придбати одно-, дво- і трикімнатні квартири. Вартість від 16 000 до 21 000 грн/кв. м.

Будинок №5 повинні ввести в експлуатацію в 3 кварталі 2021 року.

Зростання популярності заміського житла на тлі карантинних обмежень сприяв появі нових форматів на ринку таунхаусів, площа яких менше ніж 30 кв. м. 3m2 регулярно робить …

Заміське життя у власному будинку або в таунхаусі за Києвом — чудова альтернатива проживанню в столичній квартирі. Такий варіант можна розглядати як для постійного проживання, …

Статьи по теме
Передмістя
Квартири в готовому будинку: 4 новобудови в передмісті Києва

Квартири в готовому будинку коштують значно дорожче, ніж на початковій стадії будівництва, проте така покупка збереже інвестору час та нерви….

29 / 05 / 2023

Передмістя
Стартували продажі: 4 новобудови передмістя Києва

Ринок передмістя Києва поповнюється новими проєктами різного формату й класності. Також стартують продажі нових черг вже відомих ЖК, забудовники пропонують…

26 / 05 / 2023

Передмістя
Відпочинок біля будинку: новобудови передмістя Києва з рекреаційною складовою

Рекреаційна складова при виборі новобудови має суттєве значення, адже близькість парку чи лісу до будинку, водойма чи сквер на території…

24 / 05 / 2023

Передмістя
Школи на території ЖК: 4 новобудови в передмісті Києва

Багато приміських житлових комплексів, які зводяться у форматі «місто в місті» закладають в проєкт будівництво приватних шкіл. Це суттєва конкурентна…

28 / 04 / 2023